UMOW SIE NA BEZPLATNY POMIAR - 790 444 554     

rift

O firmie

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wykonawcą firm Knauf oraz Baumit europejskich liderów w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych. Szereg nagród, które otrzymały produkty tych firm wyróżnia ich zaawansowane technologie produkcji i podkreśla, że oferowane przez nich towary utrzymują znakomitą jakość od wielu lat.

Pracujemy głównie na sprawdzonych oryginalnych produktach. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie związane z usługami tynkarskimi które świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak również inwestycyjnych. Wykonujemy również szereg usług z zakresu prac wylewkarskich, elewacyjnych, wykończeniowych a także zupełnie nowych technologii budowlanych.

Dzięki profesjonalnie wyszkolonej kadrze fachowców oraz ich solidności i szerokiej gamie towarów i zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań zadowalamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ głównym naszym celem jest ich pełna satysfakcja z powierzonych nam zleceń.

Zapewniamy szybka i rzetelna realizację prac oraz udzielamy na nie 100% gwarancji.

Jesteśmy przekonani, że Nasza oferta zainteresuje Państwa, a miła i profesjonalna obsługa sprawią, że dołącza Państwo do tysięcy zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług !!!.

Oferujemy
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości usług w zakresie.
TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE ORAZ CEMENTOWO-WAPIENNE
WYLEWKI
ELEWACJE
GŁADŹ I MALOWANIE
OCEPLANIE PODDASZY PIANĄ
Pracujemy na:
Design: Odachowska wykonanie: Net-safe.pl