Tynki maszynowe Kraków

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wykonawcą firm Knauf oraz Baumit europejskich liderów w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych. Szereg nagród, które otrzymały produkty tych firm wyróżnia ich zaawansowane technologie produkcji i podkreśla, że oferowane przez nich towary utrzymują znakomitą jakość od wielu lat.
 

Pracujemy jedynie na sprawdzonych oryginalnych produktach. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie związane z tynkami maszynowymi, które świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak również inwestycyjnych.

Uwaga dla klientów indywidualnych (domki jednorodzinne) powyżej 600m2 tynku powołując się na kontakt przez formularz na stronie DODATKOWE RABATY!!!

Dzięki profesjonalnie wyszkolonej kadrze fachowców oraz ich solidności i szerokiej gamie towarów i zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań zadowalamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, ponieważ głównym naszym celem jest ich pełna satysfakcja z powierzonych nam zleceń.

Zapewniamy szybka i rzetelna realizację prac oraz udzielamy na nie 100% gwarancji.

WSZELKIE WYCENY I POMIARY WYKONUJEMY BEZPŁATNIE!!!

KONTAKT 790 444 554 lub  733 555 589


Jesteśmy przekonani, że Nasza oferta zainteresuje Państwa, a miła i profesjonalna obsługa sprawią, że dołącza Państwo do tysięcy zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z naszych usług !